Ekstraklasa | 2018-04-25 15:43:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Obecny sezon będzie dla Radka Dejmka ostatnim w barwach Korony Kielce. Kontrakt 30-latka wygasa wraz z końcem czerwca i nie zostanie on przedłużony.
Stoper na Kolporter Arenie przebywał od lipca 2013 roku. Na przestrzeni niemal pięciu sezonów, kapitan kieleckiego klubu zanotował 132 występy w Ekstraklasie, co daje mu siódme miejsce wśród Koroniarzy z największą liczbą występów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.
W obecnym sezonie Dejmek rozegrał dotąd 16 ligowych spotkań oraz cztery rozgrywane w ramach Pucharu Polski. 30-latek od dwóch sezonów pełni rolę kapitana Korony. W tym czasie Żółto-czerwoni dwukrotnie wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.