Ekstraklasa | 2018-04-26 16:17:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Napastnik mistrza Polski Jarosław Niezgoda przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Zawodnik związał się ze stołecznym klubem na kolejne cztery lata - umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.
Jarosław Niezgoda jest w obecnym sezonie jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych zawodników Legii. Swoimi golami zapewnił Wojskowym wiele punktów, ponadto zdobył bramkę decydującą o awansie Legii do finału Pucharu Polski w starciu z Górnikiem Zabrze. Łącznie rozegrał dla naszego klubu 29 meczów, w których strzelił 13 goli i dwukrotnie asystował. - Rozmawiałem z prezesem i dyrektorem sportowym. Powiedzieli, że to nagroda za ten sezon i na to zasłużyłem. Bardzo się cieszę, że zostanę w Legii na kolejne lata - mówił napastnik mistrza Polski po podpisaniu kontraktu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.