Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-04-12 13:49:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl

Nowe kontrakty sztabu szkoleniowego Wisły Płock

Tomasz Mazurkiewicz, Leszek Dyja oraz Michał Siwierski, podobnie jak Jerzy Brzęczek, przedłużyli o dwa lata wygasające 30 czerwca 2018 roku kontrakty z Wisłą Płock. Nowe umowy obowiązywać będą do końca sezonu 2019/2020.

Z trenerem Brzęczkiem nadal współpracować będą więc:

- asystent trenera Tomasz Mazurkiewicz, były trener Unii Janikowo, Jaroty Jarocin i Sokoła Kleczew oraz asystent w Lechii Gdańsk i GKS Katowice,

- trener przygotowania fizycznego Leszek Dyja, który w przeszłości trenował między innymi zawodników Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, GKS-u Katowice czy też piłkarskiej reprezentacji Polski,

- oraz analityk Michał Siwierski, pracujący wcześniej w Rakowie Częstochowa i GKS-ie Katowice.

W sztabie szkoleniowym Nafciarzy pozostanie także trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, którego umowa obowiązuje do zakończenia rozgrywek 2018/2019.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane