Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-03-31 18:43:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Podział punktów w Zabrzu

Górnik Zabrze w meczu 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy zremisował z Sandecją Nowy Sącz 2:2. Zabrzanie trzeci raz z rzędu zakończyli mecz takim wynikiem. Mecz kończyło pięciu młodzieżowców.

Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 2:2 (0:0)
0:1 – Trochim, 56 min
1:1 – Angulo, 75 min (karny)
2:1 – Suarez, 79 min
2:2 – Kolew, 82 min

Sędziował Szymon Marciniak (Płock). Widzów 13101.

Górnik: Pawłowski – Ambrosiewicz (62. Urynowicz), Wieteska, Bochniewicz, Koj (32. Gryszkiewicz) – Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Liszka – Ł. Wolsztyński (46. Suarez), Angulo. Trener Marcin BROSZ.

Sandecja: Gliwa – Bartosz, Benga, Szufryn (76. Baran), Kraczunow, Mraz – Piszczek, Grić (56. Trochim), Kasprzak, Ksionz (84. Sovsić) – Kolew. Trener Kazimierz MOSKAL.

Żółte kartki: Angulo – Benga.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane