Ekstraklasa | 2018-03-18 17:36:51 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl
Po dwóch bramkach z rzutów karnych Śląsk podzielił się punktami z Wisłą Płock. Dla gości trafił Stilić, dla gospodarzy - po raz 12. w sezonie - Robak. Mecz z trybun oglądał Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski, która w piątek rozegra na Stadionie Wrocław sparingowe spotkanie z Nigerią.
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:1 (1:1)
0:1 - Stilić 37' (k)
1:1 - Robak 45' (k)
Śląsk: Słowik - Celeban, Rieder, Tarasovs, Lewandowski (87. Pawelec) - Augusto, Chrapek (46. Pieech), Cholewiak, Riera, Pich - Robak
Wisła: Dähne (54. Kiełpin) - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Reca - Rasak, Furman - Varela (72. Michalak), Štilić (89. Zawada), Merebashvili - Kanté.
Żółte kartki: Riera - Furman
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.