Ekstraklasa | 2018-03-12 20:18:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Po czterech kolejnych porażkach w Gdyni z zespołem Niecieczy, Arka wreszcie zwycięska. Gdynianie wygrali z Bruk-Bet Termaliką 4:0, a kibice doczekali się pierwszej wygranej w 2018 roku i pierwszych goli przy Olimpijskiej. Premierowych trafień w Arce doczekali się Piesio i Jankowski.
Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica 4:0 (3:0)
Bramki: Szwoch 22'(k), Jurado 30', Jankowski 35', Piesio 75'
Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Zarandia (80' Kun), Bogdanov, Nalepa, Szwoch (62' Piesio) - Jankowski, Jurado (68' Sołdecki)
Bruk-Bet: Mucha - Szeliga, Toivio, Putivcev, Maksimenko (46' Pawłowski) - Miković, Kupczak, Piątek, Stefanik (65' Ianku), Gergel - Gutkovskis (75' Guba)
Żółte kartki: Nalepa, Szwoch - Miković, Putivcev
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Widzów: 4546
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.