Ekstraklasa | 2018-03-04 14:46:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Po zdarzeniach w Derbach Górnego Śląska w 26. kolejce Ekstraklasy, Komisja Ligi wydała tymczasową decyzję w ramach postępowania dyscyplinarnego prowadzonego wobec Piasta Gliwice i Górnika Zabrze.
Po zapoznaniu się z opisem zdarzeń sporządzonym przez delegata meczowego i sędziego głównego zawodów, KL nałożyła na gospodarzy środek zapobiegawczy w postaci zakazu wejścia na najbliższy mecz domowy dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem znajdowały na trybunie za bramką, w sektorach S, R, P i O. Przed ostatecznym orzeczeniem Komisja Ligi zapozna się ze stanowiskami klubów, które mają zostać przedstawione przed nadzwyczajnym posiedzeniem Komisji Ligi, zaplanowanym na 5 marca br.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.