Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-03-04 14:46:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Decyzja Komisji Ligi po meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze

Po zdarzeniach w Derbach Górnego Śląska w 26. kolejce Ekstraklasy, Komisja Ligi wydała tymczasową decyzję w ramach postępowania dyscyplinarnego prowadzonego wobec Piasta Gliwice i Górnika Zabrze.

Po zapoznaniu się z opisem zdarzeń sporządzonym przez delegata meczowego i sędziego głównego zawodów, KL nałożyła na gospodarzy środek zapobiegawczy w postaci zakazu wejścia na najbliższy mecz domowy dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem znajdowały na trybunie za bramką, w sektorach S, R, P i O. Przed ostatecznym orzeczeniem Komisja Ligi zapozna się ze stanowiskami klubów, które mają zostać przedstawione przed nadzwyczajnym posiedzeniem Komisji Ligi, zaplanowanym na 5 marca br.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane