Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-03-03 17:30:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Kartek w bród, goli brak

Remisem 0:0 zakończył się drugi tegoroczny mecz Śląska na Stadionie Wrocław. WKS podzielił się punktami z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie obfitowało w twardą walkę, czego efektem było aż dziesięć żółtych kartek. Debiut w trójkolorowych barwach zaliczył Mateusz Cholewiak.

Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (0:0)

Śląsk: Słowik - Celeban, Tarasovs, Rieder, Pawelec, Augusto, Srnić (68. Chrapek), Pich (61. Bergier), Riera (81. Cholewiak), Piech, Robak.

Sandecja: Gliwa - Bartosz, Mraz, Benga, Brzyski (68. Małkowski), Trochim, Krachunov, Piterbucko, Cetnarski (79. Ksonz), Kasprzak (90. Baran), Kolev.

Żółte kartki: Celeban, Robak, Pawelec, Tarasovs - Benga, Krachunov, Kolev, Piterbucko, Brzyski, Ksonz

Sędzia: Mariusz Złotek

Widzów: 4 406

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane