Ekstraklasa | 2018-03-03 17:30:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl
Remisem 0:0 zakończył się drugi tegoroczny mecz Śląska na Stadionie Wrocław. WKS podzielił się punktami z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie obfitowało w twardą walkę, czego efektem było aż dziesięć żółtych kartek. Debiut w trójkolorowych barwach zaliczył Mateusz Cholewiak.
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (0:0)
Śląsk: Słowik - Celeban, Tarasovs, Rieder, Pawelec, Augusto, Srnić (68. Chrapek), Pich (61. Bergier), Riera (81. Cholewiak), Piech, Robak.
Sandecja: Gliwa - Bartosz, Mraz, Benga, Brzyski (68. Małkowski), Trochim, Krachunov, Piterbucko, Cetnarski (79. Ksonz), Kasprzak (90. Baran), Kolev.
Żółte kartki: Celeban, Robak, Pawelec, Tarasovs - Benga, Krachunov, Kolev, Piterbucko, Brzyski, Ksonz
Sędzia: Mariusz Złotek
Widzów: 4 406
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.