Ekstraklasa | 2018-02-24 22:54:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: cracovia.pl
Bezbramkowym remisem zakończył się dzisiejszy mecz "Pasów" z Legią Warszawa. Mimo, iż podopieczni Michała Probierza rozegrali bardzo dobre spotkanie i mieli sporo klarownych sytuacji do zdobycia bramki, nie udało im się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Podopiecznym Michała Probierza zabrakło dzisiaj przede wszystkim skuteczności, ale zasługują na brawa za niesamowitą walkę.
Cracovia - Legia 0:0
Żółte kartki: Fink (Cracovia) - Hlousek, Remy, Jędrzejczyj (Legia)
Cracovia: Pesković - Fink, Helik, Dytiatiev, Pestka - Covilo, Dimun, Rakels, Hernandez (89' Drewniak), Zenjov (81' Culina) - Piątek (89' Brock-Madsen)
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek (46' Eduardo) - Mączyński, Antolić, Szymański (73' Kucharczyk), Vesović - Hamalainen, Niezgoda (81' Radović)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.