Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-02-24 19:11:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com

Derby dla "Słoni"

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. W meczu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy na własnym stadionie pokonali Sandecję Nowy Sącz 1:0. Jedyny gol padł w 80 min po dośrodkowaniu Szymona Pawłowskiego, piłkę do własnej bramki plecami skierował Adrian Basta. Spotkanie było zarazem zwycięskim debiutem nowego opiekuna "Słoni" Jacka Zielińskiego.

Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
1:0 Basta 80-samobójcza

Sędziował: Szymon Marciniak.

Żółta kartka: Straus (90 min).Widzów 1658.

Bruk-Bet Termalica: 82 Jan Mucha - 14 Gabriel Matei, 3 Joona Toivio, 77 Artem Putiwcew, 6 Rafał Grzelak - 28 Łukasz Piątek, 25 Mateusz Kupczak - 19 David Guba (60 20 Szymon Pawłowski),10 Samuel Stefanik, 16 Martin Miković (81 17 Bartosz Szeliga) - 18 Bartosz Śpiączka (72 7 Roman Gergel). Rezerwowi: 12 Dariusz Trela - 2 Vitālijs Maksimenko, 5 Vlastimir Jovanović, 7 Roman Gergel, 17 Bartosz Szeliga, 20 Szymon Pawłowski, 30 Florin Purece.

Sandecja Nowy Sącz: 1 Michał Gliwa - 77 Jakub Bartosz 5 Dawid Szufryn, 6 Plamen Krachunov, 70 Tomasz Brzyski - 20 Adrian Danek (46 10 Wojciech Trochim), 28 Michal Piter-Bučko, 38 Jakub Grič, 8 Maciej Małkowski (81 2 Jonatan Straus)- 26 Filip Piszczek (60 17 Adrian Basta), 92 Aleksandar Kolev. Rezerwowi: 88 Dawi Pietrzkiewicz - 2 Jonatan Straus, 4 Alexandar Benga, 7 Grzegorz Baran, 10 Wojciech Trochim, 17 Adrian Basta, 21 Mateusz Cetnarski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane