Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-02-16 22:02:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl

Wymiana ciosów zakończona remisem

W spotkaniu otwierającym 23. kolejkę LOTTO Ekstraklasy "Biało-czarni" podzielili się punktami z Koroną Kielce.

Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3 (1:2)

Bramki: Filip Piszczek 23', Michal Piter-Bučko 49', Elhadji Pepe Diaw 71' (sam.) - Goran Cvijanović 8', Nika Kaczarawa 40', Elhadji Pepe Diaw 80'.

Żółte kartki: Michal Piter-Bučko, Filip Piszczek, Patrik Mráz - Jakub Żubrowski.

Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Basta, Dawid Szufryn, Plamen Krachunov, Patrik Mráz - Adrian Danek (85' Wojciech Trochim), Michal Piter-Bučko, Jakub Grič, Maciej Małkowski (67' Tomasz Brzyski) - Filip Piszczek, Aleksandar Kolev.

Korona: Zlatan Alomerović - Bartosz Rymaniak, Radek Dejmek, Elhadji Pape Diaw, Ken Kallaste - Jacek Kiełb, Jakub Żubrowski, Mateusz Możdżeń (75' Marcin Cebula), Goran Cvijanović (66' Zlatko Janjić), Ivan Jukić (66' Oliver Petrak) - Nika Kaczarawa.

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Widzów: 1252.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane