Ekstraklasa | 2018-02-02 11:26:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Pomocnik Legii Dominik Nagy został wypożyczony do węgierskiego pierwszoligowca Ferencvárosi TC. 29-krotny mistrz Węgier będzie mógł korzystać z usług legionisty przez 12 miesięcy.
Nagy przyszedł do Legii w lutym 2017 roku właśnie z budapesztańskiego klubu. Legionista w barwach Wojskowych rozegrał do tej pory 29 meczów, w których strzelił siedem goli i zaliczył jedną asystę.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








