Ekstraklasa | 2018-01-20 11:43:48 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
Dziś rano piłkarze Sandecji wsiedli do autokaru, którym udali się do Wiednia. Tam przesiądą się do samolotu, by polecieć do tureckiego Side gdzie przez 11 dni będą się przygotowywać do rundy wiosennej obecnego sezonu.
Bramkarze: Michał Gliwa, Łukasz Radliński, Dawid Pietrzkiewicz.
Obrońcy: Jonatan Straus, Lukáš Kubáň, Dawid Szufryn, Plamen Krachunov, Adrian Basta, Patrik Mráz, Michal Piter-Bučko, Tomasz Brzyski.
Pomocnicy: Grzegorz Baran, Maciej Małkowski, Wojciech Trochim, Michał Gałecki, Adrian Danek, Mateusz Cetnarski, Bartłomiej Kasprzak, Bartłomiej Dudzic, Hubert Maślanka.
Napastnicy: Maciej Korzym, Filip Piszczek, Wiktor Nowak, Aleksandar Kolev.
Sztab szkoleniowy: Kazimierz Moskal, Maciej Musiał, Janusz Świerad, Stanisław Bodziony, Dawid Musiał, Marcin Sapalski, Henryk Dobrzański, Ryszard Jankowski, Paweł Bielak.
Obsługa medialna: Miłosz Jańczyk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.