Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-20 10:41:10 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com

Rafał Grzelak w Bruk-Becie Termalice

Rafał Grzelak dołączył dziś do drużyny Bruk-Betu Termaliki. Występujący w poprzedniej rundzie w szkockim Heart of Midlothian FC zaliczył 13 meczów w Premiership i 3 w Pucharze Ligi. Z drużyną Słoni związał się 1,5 rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Dwudziestodziewięcioletni zawodnik na stadionach Ekstraklasy pamiętany jest z reprezentowania Korony Kielce - w sezonach 2015-2016 i 2016-2017 rozegrał w niej 56 meczów, zdobył 2 gole i 5 asyst. Wcześniej występował m.in. w Dolcanie Ząbki, Podbeskidziu i Wiśle Płock. Choć w Szkocji grał najczęściej na lewej stronie obrony lub pomocy, wcześniej w Ekstraklasie z powodzeniem radził sobie również jako defensywny pomocnik czy stoper.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane