Ekstraklasa | 2018-01-17 20:34:23 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Lechia Gdańsk wspólnie z Piotrem Nowakiem podjęła decyzję o zakończeniu wzajemnej współpracy. Decyzja ta jest podyktowana sprawami natury osobistej. Kontrakt, obowiązujący do 2019 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.
Piotr Nowak pracę w Lechii rozpoczął w styczniu 2016 roku jako trener pierwszego zespołu Biało-Zielonych. Za jego kadencji drużyna zajęła odpowiednio piąte i czwarte miejsce w LOTTO Ekstraklasie.
Funkcję pierwszego trenera Nowak sprawował do 27 września 2017, kiedy to na stanowisku szkoleniowca zastąpił go Adam Owen. Piotr Nowak objął wówczas funkcję dyrektora sportowego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.