Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-17 20:34:23 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Piotr Nowak odchodzi z Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk wspólnie z Piotrem Nowakiem podjęła decyzję o zakończeniu wzajemnej współpracy. Decyzja ta jest podyktowana sprawami natury osobistej. Kontrakt, obowiązujący do 2019 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Piotr Nowak pracę w Lechii rozpoczął w styczniu 2016 roku jako trener pierwszego zespołu Biało-Zielonych. Za jego kadencji drużyna zajęła odpowiednio piąte i czwarte miejsce w LOTTO Ekstraklasie.

Funkcję pierwszego trenera Nowak sprawował do 27 września 2017, kiedy to na stanowisku szkoleniowca zastąpił go Adam Owen. Piotr Nowak objął wówczas funkcję dyrektora sportowego.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane