Ekstraklasa | 2018-01-04 11:45:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Domagoj Antolić, reprezentant Chorwacji i kapitan Dinama Zagrzeb, podpisał trzyletni kontrakt z Legią Warszawa.
Występujący na pozycji środkowego pomocnika 27-letni Antolić w środę pozytywnie przeszedł testy medyczne. W zespole mistrza Polski będzie występował z numerem 7.
Nowy pomocnik Wojskowych uda się z drużyną na zgrupowanie na Florydzie, które odbędzie się od 10 do 20 stycznia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








