Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-04 12:27:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Eduardo da Silva piłkarzem Legii

Eduardo da Silva podpisał roczny kontrakt z Legią Warszawa. Były napastnik m.in. Arsenalu, Szachtara Donieck i Dinama Zagrzeb oraz reprezentant Chorwacji będzie występował z numerem 9.

W środę i czwartek Eduardo da Silva pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał roczny kontrakt z Legią.

Eduardo da Silva weźmie udział w pierwszym zimowym zgrupowaniu zespołu na Florydzie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane