Ekstraklasa | 2018-01-04 12:27:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Eduardo da Silva podpisał roczny kontrakt z Legią Warszawa. Były napastnik m.in. Arsenalu, Szachtara Donieck i Dinama Zagrzeb oraz reprezentant Chorwacji będzie występował z numerem 9.
W środę i czwartek Eduardo da Silva pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał roczny kontrakt z Legią.
Eduardo da Silva weźmie udział w pierwszym zimowym zgrupowaniu zespołu na Florydzie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








