Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-04 19:22:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com

Patryk Fryc odchodzi z Bruk-Betu

Przez cztery sezony stanowił siłę defensywną "Słoni". Jego znakami rozpoznawczymi była zadziorność, nieustępliwość oraz oddanie klubowi. Patryk Fryc był mocnym ogniwem drużyny, która wywalczyła awans do Ekstraklasy.

W Bruk-Bet Termalice Nieciecza Patryk grał od 2014 roku. Wystąpił w 104 meczach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane