Ekstraklasa | 2017-12-27 09:36:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Do 16 stycznia ćwiczyć będą na własnych obiektach.
17 stycznia zespół wyleci na zgrupowanie na Cypr. Potrwa do 28 stycznia. Podczas niego rozegra trzy sparingi z rumuńskimi drużynami Astrą Giurgiu (20 stycznia) i Dynamem Bukareszt (23.01) oraz rosyjskim Spartakiem Moskwa (27.01). Ponadto „Słonie w grach kontrolnych zmierzą się też z Zagłębiem Sosnowiec (13.01) i Wisłą Kraków (3.02).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.