Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-29 13:22:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Łukasz Budziłek odchodzi z Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk rozwiązała, za porozumieniem stron, kontrakt z Łukaszem Budziłkiem.

Budziłek trafił do Lechii w lutym 2015 roku. Od tego czasu rozegrał w Biało-Zielonych barwach na boiskach Ekstraklasy 9 meczów. W poprzednim sezonie był wypożyczony do pierwszoligowej Chojniczanki. Z kolei jesień obecnych rozgrywek spędził w Wigrach Suwałki, gdzie również przeszedł na zasadzie transferu czasowego.

Umowa bramkarza z gdańskim klubem wygasała 30 czerwca 2018 roku. Strony jednak doszły do porozumienia, by rozwiązać ją już teraz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane