Ekstraklasa | 2017-12-29 13:22:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Lechia Gdańsk rozwiązała, za porozumieniem stron, kontrakt z Łukaszem Budziłkiem.
Budziłek trafił do Lechii w lutym 2015 roku. Od tego czasu rozegrał w Biało-Zielonych barwach na boiskach Ekstraklasy 9 meczów. W poprzednim sezonie był wypożyczony do pierwszoligowej Chojniczanki. Z kolei jesień obecnych rozgrywek spędził w Wigrach Suwałki, gdzie również przeszedł na zasadzie transferu czasowego.
Umowa bramkarza z gdańskim klubem wygasała 30 czerwca 2018 roku. Strony jednak doszły do porozumienia, by rozwiązać ją już teraz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.