Ekstraklasa | 2017-12-18 13:59:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Benfica Lizbona uzyskała od Lechii Gdańsk prawo pierwokupu do pozyskania obrońcy Biało-Zielonych Pawła Stolarskiego. Porozumienie między klubami zostało zawarte do końca kontraktu zawodnika z Lechią, czyli do 30 czerwca 2019 roku.
W myśl umowy klub z Lizbony będzie miał pierwszeństwo przy ewentualnym transferze Pawła Stolarskiego. Z prawa pierwokupu Benfica będzie mogła skorzystać zarówno podczas letnich, jak i zimowych okienek transferowych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








