Ekstraklasa | 2017-12-19 11:57:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Piłkarze Lechii Gdańsk poznali rywali, z którymi zmierzą się w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Biało-Zieloni zagrają z Karabachem Agdam, Universitateą Craoiva, Viktorią Köln oraz Chojniczanką.
Z Karabachem Agdam podopieczni Adama Owena zmierzą się na obozie w Turcji 20 stycznia. Dzień później gdańszczanie zagrają z rumuńską Universitateą Craiova. Z kolei podczas drugiego zgrupowania w Niemczech Lechia zmierzy się z Viktorią Köln. Ten mecz odbędzie się 28 stycznia. Po powrocie do Gdańska Lechia zagra zaś na stadionie Traugutta 29 z Chojniczanką. To spotkanie rozegrane zostanie 3 lutego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.