Ekstraklasa | 2017-12-16 23:32:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
W ostatnim meczu w 2017 roku Wisła Płock pokonała na wyjeździe mistrza Polski Legię Warszawa 2:0 (2:0). Dla Nafciarzy było to pierwsze w historii ligowe zwycięstwo na stadionie przy Łazienkowskiej 3, które zapewniły: trafienie Nico Vareli z rzutu karnego oraz samobój Jakuba Czerwińskiego.
Legia Warszawa - Wisła Płock 0:2 (0:2)
0:1 Nico Varela 10' (karny),
0:2 Jakub Czerwiński 17' (samobój)
Legia Warszawa: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź (46, 53. Sebastian Szymański), 34. Iñaki Astiz, 4. Jakub Czerwiński, 14. Adam Hloušek - 15. Michał Kopczyński, 75. Thibault Moulin - 18. Michał Kucharczyk, 6. Guilherme (60, 99. Armando Sadiku), 22. Kasper Hämäläinen (39, 8. Cristian Pasquato) - 11. Jarosław Niezgoda.
Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 14. Adam Dźwigała, 9. Arkadiusz Reca - 8. Dominik Furman, 4. Damian Szymański - 10. Giorgi Merebashvili, 23. Semir Štilić (70, 6. Damian Rasak), 7. Nico Varela (81, 96. Jakub Łukowski) - 29. José Kanté.
Żółte kartki: Moulin - Dźwigała, Furman, Kiełpin.
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Widzów: 13 721.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.