Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-09 23:35:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Kolejne zwycięstwo Legii w Warszawie

W spotkaniu 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała 3:0 z Bruk-Bet Termaliką. Bramki dla Wojskowych w tym meczu zdobywali Guilherme, Cristian Pasquato oraz Kasper Hamalainen. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski odrobili dwa punkty do liderującego Górnika Zabrze.

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)
1:0 Guilherme 53' (k.),
2:0 Pasquato 56',
3:0 Hamalainen 65'

Legia: Malarz - Hlousek, Dąbrowski, Pazdan, Broź - Mączyński, Moulin (Kopczyński 80') - Hamalainen (Szymański 67'), Guilherme, Pasquato - Niezgoda (Sadiku 71').

Bruk-Bet Termalica: Mucha - Słaby, Putivtsev, Jovanović - Miković (Szary 77'), Iancu, Piątek, Kupczak, Pawłowski, Stefanik (Janjatović 66') - Śpiączka.

Żółte kartki: Miković, Słaby

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane