Ekstraklasa | 2017-12-10 23:33:18 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Zarząd Wisły Kraków SA podjął decyzję o zwolnieniu pierwszego szkoleniowca Białej Gwiazdy, Kiko Ramíreza.
Hiszpański trener objął zespół Wisły Kraków w styczniu tego roku. W tym czasie poprowadził krakowian w 38 meczach, zaliczając 16 wygranych tyle samo porażek i 6 remisów.
W dwóch najbliższych spotkaniach Białą Gwiazdę poprowadzi duet trenerski Kazimierz Kmiecik i Radosław Sobolewski. Nazwisko nowego szkoleniowca, który obejmie zespół od 1 stycznia 2018 roku zostanie podane w dniu jutrzejszym.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.