Ekstraklasa | 2017-12-09 21:10:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Fantastyczne spotkanie rozegrali Arkowcy w Kielcach. W pierwszej połowie Korona atakowała, a Arka strzeliła bramkę, po przerwie dołożyła dwa trafienia a Korona pozostała bezradna. Zasłużenie Arka wywozi z gorących Kielc komplet punktów. To pierwsza porażka Korony od dwunastu spotkań.
Korona Kielce - Arka Gdynia 0:3 (0:1)
Bramki: Siemaszko 36', Warcholak 49', Szwoch 60'
Korona: Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Cebula (46' Kosakiewicz), Żubrowski, Możdżeń (58' Kiełb), Cvijanović - Soriano (58' Górski), Kaczarawa.
Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Łukasiewicz, Nalepa, Danch (46' Sołdecki), Szwoch, Piesio (73' da Silva) - Siemaszko (87' Jurado)
Żółte kartki: Żubrowski - Warcholak
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.