Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-25 23:38:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Korona pokonała Legię

Korona Kielce przy asyście pełnych trybun Kolporter Areny pokonała Legię Warszawa 3:2. W fantastycznym meczu bramki dla Żółto-czerwonych zdobyli Elia Soriano, Ken Kallaste i Jacek Kiełb.

Korona Kielce – Legia Warszawa 3:2 (2:1)

Bramki: Soriano (39’), Kallaste (41’), Kiełb (78') - Niezgoda (3’), Hamalainen (52’)

Korona: Gostomski – Kosakiewicz, Rymaniak, Kovacević, Kallaste – Żubrowski, Możdzeń, Cebula, Cvijanović (54’ Dejmek) – Soriano (69' Kiełb), Kaczarawa (82' Diaw)

Legia: Malarz – Broź, Dąbrowski, Astiz, Hlousek – Mączyński, Moulin – Kucharczyk, Hamalainen (59' Kopczyński), Guilherme (45’ Pasquato) – Niezgoda

Żółte kartki: Żubrowski, Kaczarawa - Dąbrowski

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane