Ekstraklasa | 2017-11-18 20:54:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
Sandecja Nowy Sącz w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań. Dla Kolejorza to piąty kolejny mecz bez wygranej a dla Sandecji siódmy.
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Żółte kartki: Wojciech Trochim, Tomasz Brzyski, Aleksandar Kolev, Filip Piszczek - Lasse Nielsen.
Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Basta, Plamen Krachunov, Dawid Szufryn, Tomasz Brzyski - Filip Piszczek, Mateusz Cetnarski (41' Michał Gałecki), Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim (86' Adrian Danek), Maciej Małkowski (61' Bartłomiej Dudzic) - Aleksandar Kolev.
Lech: Matúš Putnocký - Robert Gumny, Lasse Nielsen, Emir Dilaver, Wołodymyr Kostewicz - Maciej Makuszewski, Łukasz Trałka, Maciej Gajos (75' Mihai Răduţ), Radosław Majewski (71' Nicklas Bärkroth), Darko Jevtić (80' Daniss Rakels) - Christian Gytkjær.
Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Widzów: 2544.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.