Ekstraklasa | 2017-11-04 23:09:50 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Górnik, który trzy i pół miesiąca temu zaczął sezon od wygranej 3:1 z mistrzem Polski Legią, w piętnastej kolejce kończącej pierwszą rundę w takim samym stosunku ograł inną drużynę mającą ambicje gry o mistrzostwo Polski. Na Roosevelta zabrzanie pokonali Lecha Poznań. I jak na inaugurację sezonu, dwie bramki strzelił Igor Angulo.
Górnik Zabrze – Lech Poznań 3:1 (2:0)
1:0 – Angulo, 13 min (karny)
2:0 – Żurkowski, 34 min
2:1 – Gytkjaer, 62 min
3:1 – Angulo, 75 min
Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
Widzów: 24563 (komplet).
Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (78. Grendel), Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Angulo, Ł. Wolsztyński (70. Ambrosiewicz). Trener Marcin BROSZ.
Lech: Putnocky – Gumny (60. Rakels), Janicki, Dilaver, Kostewycz – Makuszewski, Trałka, Gajos, Majewski (80. Nielsen), Jevtić (80. Radut) – Gytkjaer. Trener BJELICA.
Żółte kartki: Matuszek, Grendel, Koj.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.