Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-03 22:50:46 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Lechia zwycięska w derbach Trójmiasta

Lechia Gdańsk z wyprawy do Gdyni wraca z trzema punktami. W derbach Trójmiasta Biało-Zieloni wygrali z Arką 1:0 po golu w doliczonym czasie gry strzelonym przez Flavio Paixao. Tym samym Lechia w derbowych starciach z Arką w Lotto Ekstraklasie odniosła siódme zwycięstwo.

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)

F. Paixao (90.)

Arka: Steinbors - Zbozień, Danch, Marcjanik, Marciniak – Da Silva (59. Zarandia), Sołdecki, Nalepa, Szwoch, Kun (79. Jurado) – Siemaszko (46. Piesio)

Lechia: Kuciak – Stolarski (73. Milos), Wojtkowiak, Augustyn, Nunes – F. Paixao, Sławczew, Łukasik, Wolski (88. Balde) – Krasić – M. Paixao

Żółte kartki: Siemaszko, Da Silva, Nalepa, Marciniak – Stolarski, Wolski, Wojtkowiak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane