Ekstraklasa | 2017-10-22 21:21:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
W hicie 13. kolejki, który elektryzował całą Polskę, Biała Gwiazda podejmowała u siebie Legię Warszawa. Wiślacy w roli gospodarza nie przegrali jeszcze w tym sezonie i bardzo chcieli podtrzymać tę passę. W przypadku zwycięstwa podopieczni Kiko Ramíreza zrównaliby się liczbą punków z liderującym w tabeli Lechem. Tak się jednak nie stało - Wisła przegrała 0:1 po bramce Niezgody.
Przez chwilę wydawało się, że krakowianie będą mieli rzut karny, lecz tym razem po konsultacji VAR sędzia Bartosz Frankowski cofnął swą decyzję.
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
0:1 Niezgoda 21’
Wisła: Buchalik - Arsenić, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (58’ Wojtkowski), Llonch, Basha (78’ Zé Manuel), Imaz - Brożek (60’ Pérez), López
Legia: Malarz - Broź, Pazdan, Astiz, Hloušek - Mączyński, Jodłowiec - Guilherme, Hämäläinen (90’ Kopczyński), Kucharczyk (69’ Pasquato) - Niezgoda (75’ Sadiku)
Żółte kartki: González, López - Kucharczyk, Astiz, Guilherme
Sędziował: Bartosz Frankowski z Torunia
Widzów: 33 000
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.