Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-10-16 15:21:33 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Igor Angulo w Górniku do 2020 roku

Na tę informacje kibice 14-krotnego mistrza Polski na pewno czekali. Najlepszy napastnik ekstraklasy podpisał nową umowę z klubem. Poprzednia umowa obowiązywała do końca czerwca 2018 roku. Obecna wygasa w połowie 2020 roku.

Igor trafił do Zabrza nieco ponad rok temu. Debiutował 10 sierpnia 2016 roku wchodząc na boisko w wygranym meczu z Legią Warszawa w Pucharze Polski, a pierwszego gola zdobył kilkanaście dni później w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Jego bramki pomogły Górnikowi wrócić do ekstraklasy. Igor zdobył ich w poprzednim sezonie 17, zostając królem strzelców pierwszej ligi. Ostatnią strzelił w meczu z Wisłą Puławy, gdzie Górnik wygrał 1:0. Wygrana oznaczała awans.

Także na boiskach ekstraklasy wychowanek Athletic Bilbao radzi sobie wybornie. W 11 kolejkach strzelił dwanaście bramek i otwiera listę snajperów ligi. Już dwa razy został wybrany na piłkarza miesiąca. W jednym wypadku otrzymał wszystkie możliwe do zdobycie głosy. Jego kolejne dwa gole dały Górnikowi awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane