Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-10-14 17:33:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu

Remis w Gliwicach

W sobotnim spotkaniu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował przed własną publicznością z Sandecją Nowy Sącz 2:2 (1:1) strzelając bramkę w doliczonym czasie gry.

Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:1)
1:0 - Sedlar, 29 min.
1:1 - Cetnarski, 44 min.
1:2 - Piszczek, 79 min.
2:2 - Mak, 90+5 min.

Piast: Rusov - Konczkowski, Korun, Hebert, Pietrowski - Dziczek (85. Mak), Sedlar - Valencia, Jankowski (66. Angielski), Jagiełło (80. Gojko) - Papadopulos.

Sandecja: Gliwa - Basta, Krachunov, Piter Bucko, Mraz - Cetnarski, Baran - Dudzic (75. Piszczek), Trochim (77. Korzym), Danek (63. Brzyski) - Kolev.

Żółte kartki: Korun - Krachunov.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane