Ekstraklasa | 2017-10-13 21:58:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Korona Kielce w starciu z Wisłą Płock popisała się niezwykłą skutecznością. Żółto-czerwoni choć nie rozgrywali najlepszego meczu, to pokonali na swoim boisku Nafciarzy 2:0. Bramki dla Korony zdobyli Mateusz Możdżeń i Ivan Jukić.
Korona Kielce – Wisła Płock 2:0 (1:0)
Bramki: Możdżeń (45’), Jukić (79')
Korona: Gostomski – Rymaniak, Kovacević, Diaw, Miś (70' Kosakiewicz) – Żubrowski, Możdżeń – Cebula, Cvijanović (67' Dejmek) , Kiełb - Soriano (78' Jukić)
Wisła: Kiełpin – Stefańczyk, Łasicki, Sielewski, Reca – Michalak (69' Stilić), Szymański (78[ Biliński), Furman, Varela (83' Piątkowski), Merebaszwili – Kante
Żółte kartki: Żubowski - Szymański, Sielewski, Kante, Łasicki
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.