Ekstraklasa | 2017-10-12 11:55:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Trener Wisły Płock wybrany przez swoich kolegów po fachu najlepszym trenerem minionego miesiąca w LOTTO Ekstraklasie. Nafciarze przeszli przez cały wrzesień niepokonani, remisując z KGHM Zagłębiem Lubin oraz zwyciężając z Pogonią Szczecin, Cracovią i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.
10 punktów zdobytych na 12 możliwych przyniosło Jerzemu Brzęczkowi sześć głosów pozostałych trenerów w lidze. Drugie miejsce zajął szkoleniowiec lidera LOTTO Ekstraklasy, Marcin Brosz (4 głosy), a trzecie trener Śląska Wrocław, Jan Urban (3 głosy).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.