Ekstraklasa | 2017-10-09 17:39:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Ekstraklasa S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki, w toku którego zostały podjęte uchwały dot. zmian w Zarządzie Ekstraklasy S.A. Dotychczasowi członkowie Zarządu, tj. Dariusz Marzec oraz Jacek Bednarz zostali odwołani z pełnionych funkcji.
Marcinowi Animuckiemu pełniącemu dotąd funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki, Rada Nadzorcza powierzyła stanowisko pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Spółki. Jednocześnie Rada Nadzorcza zainicjowała czynności mające w skali najbliższych 2-3 miesięcy doprowadzić do wyłonienia Prezesa Spółki oraz ustalenia składu jej Zarządu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.