Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-22 21:06:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Arki

Po raz pierwszy w tym sezonie zwycięstwo poza Gdynią odnieśli Arkowcy. Po złotym golu Rafała Siemaszki i bardzo skutecznej grze w destrukcji, żółto-niebiescy popsuli debiut trenera Fornalika w roli szkoleniowca Piasta Gliwice.

Piast Gliwice - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

Bramki: Siemaszko 50'

Piast: Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Pietrowski, Korun - Rugasević, Vassiljev, Vranjes (69' Krakowczyk), Valencia (78' Jagiełło), Zivec - Papadopulos (60' Jankowski).

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Sołdecki - da Silva (62' Kun), Sambea, Nalepa (69' Szwoch), Piesio - Siemaszko (77' Jurado)

Żółte kartki: Valencia, Zivec, Korun - Zbozień

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 3850

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane