Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-10-04 16:28:06 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: gksbelchatow.com

Madej oficjalnie przy Sportowej

fot.: Mateusz Czarnecki

Łukasz Madej podpisał dziś kontrakt z PGE GKS Bełchatów. Pomocnik będzie do dyspozycji trenera Jana Złomańczuka już podczas piątkowego meczu w Chorzowie.

Umowa ze zdobywcą mistrzostwa Polski zeszłego sezonu będzie obowiązywać do końca sezonu 2012/13 r. W barwach PGE GKS Bełchatów zagra z numerem "18".

30-letni Madej był wolnym zawodnikiem po tym, jak kontraktu nie przedłużył z nim Śląsk.

Doświadczony ofensywny zawodnik ma na koncie blisko 250 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej i 27 bramek. W minionym sezonie w barwach wrocławian zagrał w 27 oficjalnych spotkaniach (5 bramek).

Podczas swojej bogatej kariery Madej grał w ŁKS Łódź Lechu Poznań, Ruchu Chorzów, Górniku Łęczna, portugalskim Associação Académica de Coimbra i wspomnianym Śląsku.

Łukasz Madej to podwójny mistrz Polski juniorów i juniorów młodszych z 1999 roku, mistrz Europy juniorów z 2001 i wicemistrz kadetów z 1999 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane