Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-02-10 10:45:22 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: gksbelchatow.com

Kiedy wróci Paweł Buzała?

Fot.: Maciej Kozieł

Paweł Buzała wciąż czeka na możliwość powrotu do zajęć. Najskuteczniejszy snajper PGE GKS Bełchatów, który wcześniej wrócił z Turcji, przechodzi wciąż rehabilitację w Łodzi.

Przypomnijmy, że Buzała urazu mięśnia dwugłowego doznał podczas pierwszego meczu sparingowego w Antalyi przeciwko FC Brasov. Zawodnik przeszedł na miejscu badanie usg a następnie wrócił wcześniej do kraju. Okazało się, że napastnik naderwał jednak mięsień, stąd trwająca od poniedziałku rehabilitacja. Obecnie trudno wyrokować, kiedy Paweł wróci do ćwiczeń z normalnym obciążeniem i czy będzie do dyspozycji trenera na mecz z Lechem.

O absencji "Buziego" z umiarkowanym spokojem wypowiadał się szkoleniowiec "Brunatnych" Kamil Kiereś:

- Jeśli chodzi o Pawła, to podchodzimy to tego spokojnie. Buzała jest już jakiś czas poza klasycznym treningiem, ale on tę pierwszą fazę przygotowań motorycznych ma za sobą. Wysyłając go wcześniej do domu, liczyliśmy na szybszą diagnozę urazu i wcześniejsze rozpoczęcie leczenia. „Buzi” to zawodnik, który po powrocie nie tylko wzmocni konkurencję w ofensywie, ale może dać drużynie sporo dobrego.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane