Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2012-01-16 09:41:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: widzew.pl

Trener Mroczkowski sprawdzi dwóch zawodników

Fot.: Dawid Ćmielewski

W poniedziałkowym treningu wezmą udział nowi zawodnicy. Wraz z widzewiakami ćwiczyć będą napastnik Łukasz Sekulski oraz bramkarz Novica Gačević. Pierwszy występuje na co dzień w Wiśle Płock, zaś drugi jest zawodnikiem drużyny z Czarnogóry FK Grbalj Radanovici. Obaj skończą w tym roku 22 lata.

Sekulski rozegrał do tej pory 20 meczów w pierwszej lidze. Zdobył w niej 1 gola. Wszystkie te potyczki rozegrał dla wspomnianej już Wisły. Zresztą urodził się w Płocku, a grać w piłkę zaczynał w tamtejszym Stoczniowcu. Przez pół roku występował także w Rakowie Częstochowa. Jesienią przebywał na boisku w 12 spotkaniach ligowych oraz dwóch pucharowych. Trzy razy wpisywał się na listę strzelców. Miało to miejsce przy okazji potyczki Pucharu Polski z Alitą Ożarów.

Z kolei Gačević ma na koncie 14 występów w ekstraklasie Czarnogóry. Wszystkie te potyczki rozegrał dla zespołu Grbalj. Wcześniej natomiast bronił barw FK Rudar Pljevlja. Gačević powoływany jest do młodzieżowych reprezentacji swojego kraju.

Zarówno Sekulski, jak i Gačević będą obserwowani przez sztab szkoleniowy przez najbliższe dni.

Łukasz Sekulski
Pozycja: Napastnik
Data i miejsce urodzenia: 3 listopada 1990 r. w Płocku
Wzrost i waga: 187 cm / 78 kg
Kluby: Stoczniowiec Płock, Wisła Płock, Raków Częstochowa, Wisła Płock

Novica Gačević
Pozycja: Bramkarz
Data i miejsce urodzenia: 30 czerwca 1990 r. w Czarnogórze
Wzrost i waga: 187 cm / 76 kg
Kluby: FK Rudar Pljevlja, FK Grbalj Radanovici

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane