Twórz z nami ten serwis

Remes Puchar Polski dla Lecha!

Fot.: Dawid Ćmielewski

Drużyna Lecha Poznań została zdobywcą Remes Pucharu Polski za sezon 2008/2009. Podopieczni Franciszka Smudy pokonali w finałowym pojedynku rozegranym na Stadionie Śląskim w Chorzowie zespół Ruchu 1:0 po bramce Sławomira Peszko z 50. minuty.

Komentarze

Poznansinho 208 miesięcy temu

tylko czemu pani na 10-tce jest plecami do obiektywu? :(


Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Polecane