Drużyna Lecha Poznań została zdobywcą Remes Pucharu Polski za sezon 2008/2009. Podopieczni Franciszka Smudy pokonali w finałowym pojedynku rozegranym na Stadionie Śląskim w Chorzowie zespół Ruchu 1:0 po bramce Sławomira Peszko z 50. minuty.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.



