Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2015-06-17 22:45:15 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: ckmwlokniarz.com.pl

El. MIMP: Zwycięstwo Cyfera w Częstochowie

Fot.: Lech Ćmielewski

Dziś na Arenie Częstochowa rozegrano Eliminacje MIMP. Z kompletem punktów turniej wygrał Adrian Cyfer. Drugie miejsce zajął zawodnik gospodarzy Rafał Malczewski, który przegrał tylko ze zwycięzcą. Trzecie miejsce przypadło Maksymowi Drabikowi. "Torres" wywalczył 12 punktów, a w drugim biegu ustanowił nowy rekord toru (65,52s).

Wyniki:

1. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Rafał Malczewski (Włókniarz Częstochowa) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 12 (3,3,2,1,3)
4. Oskar Fajfer (KS Toruń) - 11 (3,2,2,2,2)
5. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa) - 10 (2,1,3,2,2)
-------
6. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 9+3 (0,1,2,3,3) - rezerwowy
-------
7. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 9+2 (2,1,1,3,2)
8. Hubert Łęgowik (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 8 (2,2,3,w,1)
9. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) - 6 (2,3,0,0,1)
10. Łukasz Kaczmarek (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 6 (0,2,1,1,2)
11. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,0,2,1,1)
12. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 4 (1,0,d,3,0)
13. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 4 (1,2,0,1,0)
14. Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa) - 4 (1,1,1,0,1)
15. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (d,0,1,2,0)
16. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Mateusz Danielewicz (MRGARDEN GKM Grudziądz) - ns

Bieg po biegu:

1. Malczewski, Polis, Portas, Bieliński (d)
2. Drabik, Chmiel, Beśko, Czaja
3. Cyfer, Łęgowik, Ajtner-Gollob, Kaczmarek
4. Fajfer, Krzyżanowski, Potoniec, Kopeć-Sobczyński
5. Cyfer, Fajfer, Polis, Beśko
6. Drabik, Potoniec, Portas, Ajtner-Gollob
7. Krzyżanowski, Kaczmarek, Chmiel, Bieliński
8. Malczewski, Łęgowik, Czaja, Kopec-Sobczyński
9. Polis, Drabik, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński
10. Łęgowik, Beśko, Portas, Krzyżanowski
11. Cyfer, Czaja, Bieliński, Potoniec
12. Malczewski, Fajfer, Chmiel, Ajtner-Gollob (d4)
13. Chmiel, Polis, Potoniec, Łęgowik (w/u)
14. Czaja, Fajfer, Kaczmarek, Portas
15. Ajtner-Gollob, Bieliński, Beśko, Kopeć
16. Cyfer, Malczewski, Drabik, Krzyżanowski
17. Czaja, Polis, Krzyżanowski, Ajtner-Gollob
18. Cyfer, Chmiel, Portas, Kopeć-Sobczyński
19. Drabik, Fajfer, Łęgowik, Bieliński
20. Malczewski, Kaczmarek, Beśko, Potoniec

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Czaja, Chmiel

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane