Najnowsze newsy

Żużel » Turnieje

Turnieje | 2015-06-17 22:39:17 | Nadesłał: Dominika Albrecht | Źrodlo: ksmkrosno.pl

El. MIMP: Pieszczek wygrał w Krośnie

Z dorobkiem 14 punktów Krystian Pieszczek zwyciężył w turnieju eliminacyjnym Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, który w środę odbył się na torze w Krośnie. Podium zawodów uzupełnili Ernest Koza oraz Kacper Woryna.

Wyniki:

1. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,3,2,3)
2. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 14 (3,2,3,3,3)
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 12 (1,3,3,2,3)
4. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) - 12 (3,3,2,3,1)
5. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - 11 (2,3,2,2,2)
----------
6. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 10 (2,1,3,3,1) - rezerwowy
----------
7. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) - 9 (1,2,2,1,3)
8. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 8 (2,2,1,1,2)
9. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - 6 (3,2,1,0,d)
10. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 6 (0,0,2,2,2)
11. Grzegorz Bassara (PGE Stal Rzeszów) - 5 (0,1,1,3,w)
12. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 5 (1,1,d,1,2)
13. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 2 (2,u,u,t,w)
14. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 2 (1,0,1,0,0)
15. Dawid Matura (KSM Krosno) - 2 (0,1,u,d,1)
16. Mateusz Wieczorek (KMŻ Motor Lublin) - 1 (0,0,0,1,-)
17. Eryk Budzyń (Unia Tarnów) - 1 (0,1)

Bieg po biegu:

1. Kaczmarek, Gała, Trzensiok, Matura
2. Koza, Dąbrowski, Madej, Piosicki
3. Rempała, Rolnicki, Wawrzyniak, M. Wieczorek
4. Pieszczek, K. Wieczorek, Woryna, Bassara
5. Pieszczek, Koza, Matura, Wawrzyniak
6. Kaczmarek, Rolnicki, K. Wieczorek, Piosicki
7. Dąbrowski, Rempała, Bassara, Gała (u2)
8. Woryna, Madej, Trzensiok, M. Wieczorek
9. Woryna, Piosicki, Rempała, Matura (u2)
10. Koza, Kaczmarek, Bassara, M. Wieczorek
11. K. Wieczorek, Madej, Wawrzyniak, Gała (u1)
12. Pieszczek, Dąbrowski, Rolnicki, Trzensiok (d4)
13. K. Wieczorek, Dąbrowski, M. Wieczorek, Matura (d4)
14. Kaczmarek, Pieszczek, Madej, Rempała
15. Koza, Woryna, Rolnicki, Budzyń (Gała - t)
16. Bassara, Piosicki, Trzensiok, Wawrzyniak
17. Madej, Rolnicki, Matura, Bassara (w/u)
18. Woryna, Dąbrowski, Kaczmarek, Wawrzyniak
19. Pieszczek, Piosicki, Budzyń, Gała (w/2min)
20. Koza, Trzensiok, K. Wieczorek, Rempała (d4)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane