Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2021-09-01 13:44:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Betard pozostaje z WTS na kolejne trzy lata jako Sponsor Tytularny drużyny

WTS poinformował o przedłużeniu umowy z firmą Betard, Sponsorem Tytularnym drużyny, który jest nim nieprzerwanie od 2010 roku. Na mocy nowego porozumienia, wrocławscy żużlowcy będą startować pod szyldem Betard Sparty Wrocław co najmniej do 2024 roku.

Betard - mocny partner w budownictwie i biznesie, ale także mocny partner w sporcie. Razem z firmą Betard klub przeżywały zarówno walkę o utrzymanie w żużlowej Ekstralidze jak i radość z medali drużynowych mistrzostw Polski. Betard to także Sponsor Tytularny wrocławskich rund Speedway Grand Prix i mecenas najbardziej utalentowanych żużlowców.

***

O firmie Betard

Betard od 1990 roku specjalizuje się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

Misja firmy Betard

„Naszą misją jest wspieranie skomplikowanych realizacji budowlanych, poprzez optymalizację procesów produkcyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań prefabrykacji betonowej”.

Wizja firmy Betard

„Naszą wizją jest, by dzięki naszym prefabrykatom proces budowy został maksymalnie zoptymalizowany, a możliwości personalizacji i wytworzenia elementów stały się niemal nieograniczone”.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Betard. Więcej o Sponsorze Tytularnym drużyny na https://www.betard.pl/

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane