Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2020-05-20 13:33:20 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: speedwayekstraliga.pl

PGE Ekstraliga 2020: Wkrótce kolejny etap uruchomienia rozgrywek

Trwa okres kwarantanny dla zawodników i mechaników klubów PGE Ekstraligi, którzy przyjechali z zagranicy. Z kolei już od 25 maja rozpocznie się wykonywanie testów dla żużlowców i ich teamu podczas treningów i meczów najlepszej żużlowej ligi świata w sezonie 2020 w reżimie sanitarnym.

Specjalny manual powstał w związku z nadzwyczajną sytuacją dotyczącą epidemii COVID-19, a także zgodą władz państwowych na uruchomienie rozgrywek PGE Ekstraligi w trybie szczególnego nadzoru epidemicznego.

Terminy etapów związane z uruchomieniem PGE Ekstraligi:

25.05.2020 – 27.05.2020: wykonywanie testów zawodnikom oraz mechanikom. W sytuacji dodatniego testu weryfikującego taka osoba zostaje wykluczona z udziału w dalszych rozgrywkach do czasu wyzdrowienia potwierdzonego testem.

29.05.2020: rozpoczęcie 14-dniowego okresu treningów. Wznowienie treningów indywidualnych i grupowych z uwzględnieniem Regulaminu Sanitarnego.

12.06.2020: rozpoczęcie rozgrywek PGE Ekstraligi. Do odwołania ograniczeń przez administrację państwową, mecze będą rozgrywane bez udziału publiczności.

To wytyczne, które stanowią uzupełnienie regulaminów sportowych, a jednocześnie aż do odwołania są warunkiem rozgrywania meczów i prowadzenia treningów bez udziału publiczności.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane