Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2012-12-09 19:50:34 | Nadesłał: Daria Kawczyńska | Źrodlo: stal.rzeszow.pl

Nicki Pedersen i Jurica Pavlic w Rzeszowie!

Nicki Pedersen podpisał dziś kontrakt z PGE Marmą Rzeszów. Kolejnym nabytkiem podkarpackiej drużyny jest Jurica Pavlic.

Duńczyk Nicki Pedersen w sezonie 2013 będzie bronił barw drużyny z Rzeszowa. Trzykrotny mistrz świata podpisał jednoroczny kontrakt.

Oprócz Pedersena kontrakty z klubem podpisali Dawid Lampart oraz Jurica Pavlic. Chorwat ostatnich sześć sezonów spędził w Unii Leszno, a z rzeszowskim klubem związał się dwuletnim kontraktem.

- Braliśmy pod uwagę dwie opcje. Jedną z Nickim i Juricą, a drugą z Gregiem Hancockiem i Jasonem Crumpem. Niestety Jason długo nie mógł się zdecydować na przedłużenie kontraktu, dlatego też zdecydowaliśmy się na tą opcję. Gdyby nie ograniczenia związane z KSM, to podpisalibyśmy kontrakty nie tylko z Nickim, ale i z Gregiem, który jest wspaniałym człowiekiem i znakomitym zawodnikiem. Stworzyliśmy drużynę ambitną i waleczną, która powinna bić się o najwyższe cele - mówi Marta Półtorak, prezes Speedway Stal Rzeszów S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane