Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » Speedway Ekstraliga

Speedway Ekstraliga | 2008-08-18 09:32:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Oglądalność Ekstraligi w TVP rośnie

Fot.: Dawid Ćmielewski

Jak wynika z danych otrzymanych z Telewizji Polskiej, ostatnią rundę zasadniczej części rozgrywek Speedway Ekstraligi 2008 oglądało za pośrednictwem TVP jeszcze więcej telekibiców niż tydzień wcześniej!

Tym razem TVP pokazywała spotkania Atlasu Wrocław z Caelum Stalą Gorzów i CKM-u Złomrex Włókniarz Częstochowa z Unią Leszno. Tylko na antenach regionalnych spotkania te zgromadziły przed odbiornikami ponad 400-tysięczną widownię! Największe zainteresowanie wzbudziła relacja z meczu w Częstochowie w OTVP Katowice (około 108 tys. odbiorców). To samo spotkanie na Mazowszu oglądało 55 tys. osób. 66 tys. telekibiców na Dolnym Śląsku śledziło przebieg meczu we Wrocławiu, a 47 tys. te same zawody na Lubelszczyźnie. Imponująco brzmi liczba obserwatorów powtórki meczu Złomrex - Unia w poniedziałek w nocy na kanale TVP Info: około 90 tysięcy!

Warto jeszcze dodać, że w poprzedni weekend za sprawą żużla padł rekord oglądalności w kanale TVP Sport. 9 sierpnia finał IMP w Lesznie śledziło 70 650 osób. Jego powtórkę w TVP Polonia - ponad 120 tys. telekibiców.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane