Speedway Ekstraliga | 2010-10-25 17:08:29 | Nadesłał: Arkadiusz Bieda | Źrodlo: zuzel.zgora.pl
Grzegorz Zengota spotkał się w poniedziałkowy poranek z prezesem Robertem Dowhanem. "Zengi" zdradził nam, że jest zadowolony z przebiegu pierwszych rozmów o nowym kontrakcie.
Spotkaliśmy się dziś, porozmawialiśmy i myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Prezes widzi mnie w drużynie, co jest dla mnie dużym plusem. Dostałem zapewnienie, że nie będzie w drużynie zawodnika oczekującego, więc mógłbym liczyć na więcej startów. Rozmowa była krótka i rzeczowa. Cieszę się z tego, bo w zeszłym roku bardzo się to przeciągało. Teraz chciałbym szybko dojść do porozumienia, by w spokoju przygotowywać się do nowego sezonu- powiedział Zengota.
Jest jeszcze kilka spraw do omówienia, pozostaje ważna kwestia m.in. miejsc reklamowych. Na kolejne spotkanie umówiliśmy się w środę, ale uczestniczyć w nim będzie mój menadżer, bo ja wyjeżdżam na urlop. Mam nadzieję, że po moim powrocie wszystko zakończy się podpisaniem umowy na kolejny rok startów w barwach Falubazu- dodał "Zengi".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.