Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie

Ligi polskie | 2009-04-08 21:23:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org

Adam Skórnicki w Poznaniu

Fot.: Lech Ćmielewski

Podczas dzisiejszego treningu na Golęcinie zgromadzeni kibice mogli oglądać byłego zawodnika PSŻ-etu Poznań, a obecnie Wybrzeża Gdańsk - Adama Skórnickiego. Zawodnik ekstraligowego klubu przyjechał potrenować na Stadionie Olimpii.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane