Ligi polskie | 2009-04-08 21:23:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org
Podczas dzisiejszego treningu na Golęcinie zgromadzeni kibice mogli oglądać byłego zawodnika PSŻ-etu Poznań, a obecnie Wybrzeża Gdańsk - Adama Skórnickiego. Zawodnik ekstraligowego klubu przyjechał potrenować na Stadionie Olimpii.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








